معرفی شرکت

شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش پارس

 

شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش، شرکتی است با توانمندی های خاص و منحصر به فرد که با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت های معتبر و سازندگان مطرح جهان، در زمینه تامین انواع مواد مصرفی و تجهیزات پیشرفته جوشکاری، انواع فلزات، آلیاژهای خاص، سوپرآلیاژها و همچنین ارائه خدمات مهندسی جوش، اجرای جوشکاری های حساس و ساخت تجهیزات ویژه، در خدمت صنایع مختلف کشور می باشد.

از آنجایی که جوشکاری فرایندی است ویژه، فعالیت در این زمینه نیازمند تخصص می باشد. اعتقاد مدیریت، کارکنان و همکاران شرکت، شناسایی درست نیازهای مشتری و تامین صحیح، دقیق و مهندسی آن است. احترام و تعامل با مشتری، صداقت در ارائه اطلاعات فنی و پایبندی به تعهدات از اصول تغییر ناپذیر شرکت پایش جوش می باشد.

شرکت پایش جوش با اتکا بر پرسنل مجرب و ذیصلاح و همکاری متخصصین و اساتید صاحبنظر و برجسته دانشگاهی داخل و خارج از کشور، فعالیت های خود را در دو قالب بازرگانی و فنی- مهندسی طبقه بندی نموده و خدمات ذیل را به فعالان عرصه های گوناگون صنعتی و تجاری کشور ارائه مینماید:

- واردات و تامین تجهیزات، ماشین آلات و مواد مصرفی جوش (الکترود، پودر، سیم جوش و انواع دستگاه ها و ماشین آلات جوش و برش)

- مشاوره و آموزش مهندسی متالورژی و جوش، تدوین و تایید روش جوشکاری، انتخاب فیلر متال مناسب و شرایط بهینه جوشکاری، عملیات حرارتی قبل، حین و بعد از جوشکاری، تدوین مشخصات فنی مواد مصرفی جوش

- خدمات اجرایی و نظارت، ساخت تجهیزات خاص، اجرای جوشکاری تخصصی، سخت پوشی، جوشکاری تعمیری و بازرسی های مخرب و غیر مخرب

 

          تلفکس: 02166757206  + اطلاعات  تماس

 

درباره ما

 شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش، شرکتی است با توانمندی های خاص و منحصر به فرد که با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت های معتبر وسازندگان مطرح جهان، در زمینه تامین انواع مواد مصرفی و تجهیزات پیشرفته جوشکاری، انواع فلزات، آلیاژهای خاص، سوپر آلیاژها و همچنین ارائه خدمات مهندسی جوش، اجرای جوشکاری های حساس و ساخت ... ادامه مطلب