معرفی شرکت

شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش پارس

 

شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش، شرکتی است با توانمندی های خاص و منحصر به فرد که با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت های معتبر و سازندگان مطرح جهان، در زمینه تامین انواع مواد مصرفی و تجهیزات پیشرفته جوشکاری، انواع فلزات، آلیاژهای خاص، سوپرآلیاژها و همچنین ارائه خدمات مهندسی جوش، اجرای جوشکاری های حساس و ساخت تجهیزات ویژه، در خدمت صنایع مختلف کشور می باشد.

از آنجایی که جوشکاری فرایندی است ویژه، فعالیت در این زمینه نیازمند تخصص می باشد. اعتقاد مدیریت، کارکنان و همکاران شرکت، شناسایی درست نیازهای مشتری و تامین صحیح، دقیق و مهندسی آن است. احترام و تعامل با مشتری، صداقت در ارائه اطلاعات فنی و پایبندی به تعهدات از اصول تغییر ناپذیر شرکت پایش جوش می باشد.

شرکت پایش جوش با اتکا بر پرسنل مجرب و ذیصلاح و همکاری متخصصین و اساتید صاحبنظر و برجسته دانشگاهی داخل و خارج از کشور، فعالیت های خود را در دو قالب بازرگانی و فنی- مهندسی طبقه بندی نموده و خدمات ذیل را به فعالان عرصه های گوناگون صنعتی و تجاری کشور ارائه مینماید:

- واردات و تامین تجهیزات، ماشین آلات و مواد مصرفی جوش (الکترود، پودر، سیم جوش و انواع دستگاه ها و ماشین آلات جوش و برش)

- مشاوره و آموزش مهندسی متالورژی و جوش، تدوین و تایید روش جوشکاری، انتخاب فیلر متال مناسب و شرایط بهینه جوشکاری، عملیات حرارتی قبل، حین و بعد از جوشکاری، تدوین مشخصات فنی مواد مصرفی جوش

- خدمات اجرایی و نظارت، ساخت تجهیزات خاص، اجرای جوشکاری تخصصی، سخت پوشی، جوشکاری تعمیری و بازرسی های مخرب و غیر مخرب

 

          تلفکس: 02166757206  + اطلاعات  تماس

 

درباره ما

 شرکت مهندسی بازرگانی پایش جوش، شرکتی است با توانمندی های خاص و منحصر به فرد که با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت های معتبر وسازندگان مطرح جهان، در زمینه تامین انواع مواد مصرفی و تجهیزات پیشرفته جوشکاری، انواع فلزات، آلیاژهای خاص، سوپر آلیاژها و همچنین ارائه خدمات مهندسی جوش، اجرای جوشکاری های حساس و ساخت ... ادامه مطلبطراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, پله برقی, ضد کف, طراحی ست اداری, فروش قطعات cnc, فیلمبرداری صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, پوشش ضد حریق, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, نصب سازه فلزی, نصب اسکلت فلزی, کمپرسور اسکرو,